Krmení nemluvněte – horor nebo potěšení?

Narodí se děťátko a ihned se stane středobodem našeho vesmíru. Běháme, sháníme a nakupujeme, jen abychom mu poskytli tu nejlepší péči. A děťátko nám roste jako z vody. Z novorozence je batole, ani se nenadějeme. A už zkouší objevovat svět. Velmi brzy zjistí, že sedět je mnohem lepší, než proležet celý den. A když přijde doba krmení, to je teprve dobrodružství…

Krmení a rostoucí židle

Každý, kdo alespoň jednou zkusil nakrmit malé dítě, dobře ví, kolik času a trpělivosti je k tomu potřeba. Dítě se začne kroutit, strkat ruce do jídla i do pusy a naučí se plivat. Takže pokrm je nejen v kuchyni, ale i na nás, a v dosahu dvou metrů od dítěte. Jak jen si to ulehčit?

Wood Partner má pro Vás tip. Pořiďte svému děťátku dřevěnou rostoucí židličku LUCA. Svoji konstrukcí je maximálně přizpůsobena všem neplechám Vašeho malého neposedy.

Židle LUCA je konstruována tak, aby bylo možné dítě pohodlně posadit. Zároveň je konstrukčně zaručena stabilita židličky a tím i bezpečnost sedícího děťátka. Malý stoleček spolu s textilním popruhem zabrání neomezenému pohybu dítěte při jídle a zamezí jeho „propadnutí“.  Navíc opora pro nožičky, ergonomicky tvarovaný sedák a opěradlo zaručí dítěti příjemné a hlavně zdravé sezení. Dítě se bude již od útlého věku nevědomky získávat správné návyky a učit správnému držení těla při sezení. A Vy si budete moci krmení užívat.